Toiletborstel met houder vrijstaand
Mind
|Greige
|Artikelnummer: 801124
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Materiaal: Beton, Hout
Breedte: 9,8 cm
Productinformatie
Een functionele toiletborstelhouder met een warme touch. Deze greige toiletborstelhouder van Sealskin Mind is simpel van vorm, maar straalt toch stijl uit. Dankzij het strakke, eenvoudige design past hij in elke badkamerstijl, van modern tot minimalistisch. Praktisch én on-trend in elke badkamer. Overtuigd? Wij ook! Maak je badkamer compleet met deze trendy toiletborstelhouder in het greige.
- Stijl je badkamer met Sealskin: Mind is eigentijds en stijlvol
- On-trend maar ook functioneel: handvat en borstel passen perfect in de houder
- Voor elke stijl: de Mind serie is verkrijgbaar in drie moderne kleuren
- Geen klusdilemma: berg je hamer en spijkers op want dit Sealskin accessoire is vrijstaand
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 98 mm |
| Diepte | 98 mm |
| Hoogte | 379 mm |
| Gewicht | 1415 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Beton, Hout |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801124 |
| EAN-code | 8720605762678 |
Wat zit er in de verpakking
- Toiletborstel met houder
Service & Garantie
2 jaar