Tandenborstelbeker vrijstaand
Mind
|Greige
|Artikelnummer: 801126
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Volume: 200 ml
Materiaal: Beton
Breedte: 7,6 cm
Productinformatie
Breng rust en balans aan je wastafel met deze beige tandenborstelbeker. Het zachte, ronde design past in elke badkamerstijl en maakt dagelijks gebruik eenvoudig én elegant. Het minimalistische design is niet alleen mooi om te zien, maar ook praktisch in dagelijks gebruik. Een klein accessoire dat groots bijdraagt aan de sfeer: met de Sealskin Mind tandenborstelbeker maak je een subtiel statement, elke dag opnieuw.
- Stijl je badkamer met Sealskin: Mind is eigentijds en stijlvol
- Doe het als Marie Kondo: deze beker is ideaal voor het eenvoudig opbergen van de tandenborstels
- Voor elke stijl: de Mind serie is verkrijgbaar in drie moderne kleuren
- Geen klusdilemma: berg je hamer en spijkers op want dit Sealskin accessoire is vrijstaand
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 104 mm |
| Gewicht | 425 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Beton |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Volume | 200 ml |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801126 |
| EAN-code | 8720605762692 |
Wat zit er in de verpakking
- Tandenborstelbeker vrijstaand
Service & Garantie
2 jaar
Documentatie
Tips:
Reinig het artikel regelmatig met een vochtige doek