Szczotka toaletowa z pojemnikiem wolnostojący
Mind
|Kaszmirowy
|Numer artykułu: 801124
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Wolnostojący
Materiał: Drewno
Szerokość: 9,8 cm
Informacje o produkcie
Funkcjonalny, ciepły w dotyku pojemnik na szczotkę do WC. Ten kaszmirowy pojemnik na szczotkę toaletową marki Sealskin Mind ma prosty design, a jednocześnie emanuje stylem. Dzięki eleganckiemu, prostemu wzornictwu pasuje do każdej łazienki, od nowoczesnej po minimalistyczną. Praktyczny i modny w każdej łazience. Przekonani? My również! Uzupełnij swoją łazienkę tym modnym pojemnikiem na szczotkę do WC w kolorze kaszmirowym.
- Nadaj swojej łazience styl Sealskin: Mind to współczesny i stylowy styl
- Modne i funkcjonalne: szczotka idealnie pasuje do pojemnika
- Dla każdego stylu: seria Mind dostępna w trzech nowoczesnych kolorach
- Koniec z dylematem majsterkowania: odłóż młotek i gwoździe, bo ten dodatek Sealskin jest wolnostojący
- Ciesz się zakupem: ta seria ma 2-letnią gwarancję
Specyfikacje
| Szerokość | 98 mm |
| Głębokość | 98 mm |
| Wysokość | 379 mm |
| Waga | 1415 Gram |
| Kolor | Kaszmirowy |
| Materiał | Drewno |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 801124 |
| Kod EAN | 8720605762678 |
Co jest w opakowaniu
- Szczotka do WC i pojemnik, wolnostojąca
Serwis i Gwarancja
2 Lata