Zeepschaal vrijstaand
Mind
|Greige
|Artikelnummer: 801127
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Materiaal: Beton, Hout
Breedte: 13 cm
Productinformatie
Breng een gevoel van rust en natuur in huis met deze greige zeepschaal uit de Sealskin Mind serie. De zachte, ronde vormen en de warme beige tint zorgen voor een harmonieuze uitstraling die perfect past in een moderne of natuurlijke badkamer. Subtiele details geven de zeepschaal een stijlvolle en tijdloze look, terwijl hij praktisch is in dagelijks gebruik. Een klein accessoire met groot effect: met Sealskin Mind maak je een subtiel statement dat je badkamer helemaal afmaakt.
- Stijl je badkamer met Sealskin: Mind is eigentijds en stijlvol
- Wij denken met je mee: dankzij het geribbelde oppervlak blijft de zeep op zijn plek en de afneembare bovenkant zorgt voor een snelle schoonmaak
- Voor elke stijl: de Mind serie is verkrijgbaar in drie moderne kleuren
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 24 mm |
| Gewicht | 246 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Beton, Hout |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801127 |
| EAN-code | 8720605762708 |
Wat zit er in de verpakking
- Zeepschaal
Service & Garantie
2 jaar