Zeepdispenser 200 ml vrijstaand
Mind
|Greige
|Artikelnummer: 801125
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Volume: 200 ml
Materiaal: Beton
Breedte: 7,6 cm
Productinformatie
Organische vormen en zacht afgeronde hoeken maken deze beige zeepdispenser uit de Sealskin Mind serie tot een echte sfeermaker. De warme beige kleur brengt rust in je badkamer, toilet of keuken en draagt bij aan een ontspannen, zen-gevoel. Het design is eenvoudig, maar dankzij de moderne en tijdloze vormgeving toch opvallend. Praktisch in gebruik én stijlvol om te zien. Met de Sealskin Mind zeepdispenser in greige maak je een subtiel statement dat perfect past in een serene, moderne ruimte.
- Stijl je badkamer met Sealskin: Mind is eigentijds en stijlvol
- On-trend maar ook functioneel: het zeepreservoir is eenvoudig bij te vullen
- Denk groen: de inhoud van 200 ml is ideaal voor reguliere navullingen
- Voor een gestroomlijnde look: deze zeepdispenser is de juiste toevoeging voor badkamer én keuken
- Geen klusdilemma: berg je hamer en spijkers op want dit Sealskin accessoire is vrijstaand
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Gewicht | 765 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Beton |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Volume | 200 ml |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801125 |
| EAN-code | 8720605762685 |
Wat zit er in de verpakking
- Zeepdispenser 200 ml vrijstaand
Service & Garantie
2 jaar