Zeepdispenser 300 ml vrijstaand
Bloom
|Greige
|Artikelnummer: 801163
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Volume: 300 ml
Materiaal: ABS
Breedte: 8,7 cm
Productinformatie
Stijlvolle eenvoud voor dagelijks gebruik. De Sealskin Bloom zeepdispenser in greige geeft je badkamer, toilet of keuken een warme en moderne uitstraling. Dankzij het innovatieve pompsysteem valt de zeep direct op je hand via de onderzijde van de pomp. Dat maakt doseren prettig en hygiënisch. De Sealskin Bloom zeepdispenser is praktisch in gebruik, eenvoudig schoon te houden en een prachtig detail op elke wastafel of aanrecht.
- Voor elke stijl: de Bloom serie in greige brengt warmte en rust in elk interieur
- On-trend maar ook functioneel: het zeepreservoir is eenvoudig bij te vullen
- Design: mat en glans gecombineerd voor een moderne uitstraling
- Stevig: gemaakt van sterk plastic
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 165 mm |
| Gewicht | 140 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | ABS |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Volume | 300 ml |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801163 |
| EAN-code | 8720605763064 |
Wat zit er in de verpakking
- Zeepdispenser 300 ml vrijstaand
Service & Garantie
2 jaar
Documentatie
Tips:
Maak de zeepdispenser regelmatig schoon met een vochtig doekje.