Tandenborstelbeker vrijstaand
Bloom
|Greige
|Artikelnummer: 801164
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Volume: 350 ml
Materiaal: ABS
Breedte: 7,6 cm
Productinformatie
Op zoek naar een stijlvol accent voor je wastafel? Met de Sealskin Bloom tandenborstelbeker zit je helemaal goed! Dankzij de trendy, greige kleur breng je moeiteloos een warme uitstraling in iedere badkamer. Mooi om te zien én praktisch in gebruik: berg je tandenborstels, make-up kwasten en scheerkwasten netjes op. Met de Bloom tandenborstelbeker geef je dagelijks opbergen een stijlvolle plek op je wastafel.
- Voor elke stijl: de Bloom serie in greige brengt warmte en rust in elk interieur
- Opgeruimd: alles bij de hand, terwijl je wastafel schoon en overzichtelijk blijft
- Dagelijks gemak: voorkomt tandpasta- en make-upresten op je wastafel
- Stevig: gemaakt van sterk plastic
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 76 mm |
| Diepte | 76 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Gewicht | 104 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | ABS |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Volume | 350 ml |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801164 |
| EAN-code | 8720605763071 |
Wat zit er in de verpakking
- Tandenborstelbeker vrijstaand
Service & Garantie
2 jaar
Documentatie
Tips:
Maak de beker regelmatig schoon met een vochtig doekje.