Dozownik na mydło 300 ml wolnostojący
Bloom
|Kaszmir
|Numer artykułu: 801163
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Wolnostojący
Objętość: 300 ml
Materiał: ABS
Szerokość: 8,7 cm
Informacje o produkcie
Stylowa prostota na co dzień. Dozownik na mydło Sealskin Bloom w kolorze szarobeżowym nada Twojej łazience, toalecie lub kuchni ciepły i nowoczesny wygląd. Dzięki innowacyjnemu systemowi pompki, mydło spływa bezpośrednio na dłoń z dolnej części pompki. Dzięki temu dozowanie jest przyjemne i higieniczne. Dozownik mydła Sealskin Bloom jest praktyczny w użyciu, łatwy do utrzymania w czystości i stanowi piękny dodatek do każdej umywalki lub blatu.
- Do każdego stylu: seria Bloom w kolorze kaszmirowym wnosi ciepło i spokój do każdego wnętrza
- Modny i funkcjonalny: dozownik na mydło można łatwo uzupełnić
- Wzornictwo: połączenie matowego i błyszczącego wykończenia dla uzyskania nowoczesnego wyglądu
- Wytrzymały: wykonany z mocnego plastiku
- Ciesz się zakupem: ta seria ma 2-letnią gwarancję
Specyfikacje
| Szerokość | 87 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Wysokość | 165 mm |
| Waga | 140 Gram |
| Kolor | Kaszmir |
| Materiał | ABS |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Objętość | 300 ml |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 801163 |
| Kod EAN | 8720605763064 |
Co jest w opakowaniu
- Wolnostojący dozownik na mydło o pojemności 300 ml
Serwis i Gwarancja
2 Lata
Dokumentacja
Wskazówki:
Dozownik na mydło należy regularnie czyścić mokrą ściereczką.