Kubek na szczoteczkę wolnostojący
Mind
|Kaszmirowy
|Numer artykułu: 801126
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Wolnostojący
Objętość: 200 ml
Szerokość: 7,6 cm
Informacje o produkcie
Wprowadź spokój i równowagę do swojej umywalki z tym kaszmirowym kubkiem na szczoteczki do zębów. Delikatny, zaokrąglony kształt pasuje do każdego stylu łazienki i sprawia, że codzienne użytkowanie jest proste i eleganckie. Minimalistyczny design jest nie tylko estetyczny, ale i praktyczny w codziennym użytkowaniu. Mały dodatek, który ma ogromny wpływ na atmosferę: subtelnie podkreśl swój styl każdego dnia dzięki kubkowi na szczoteczkę do zębów Sealskin Mind.
- Nadaj swojej łazience styl Sealskin: Mind to współczesny i stylowy styl
- Zrób to jak Marie Kondo: ten kubek jest idealny do łatwego przechowywania szczoteczek do zębów
- Dla każdego stylu: seria Mind dostępna w trzech nowoczesnych kolorach
- Koniec z dylematem majsterkowania: odłóż młotek i gwoździe, bo ten dodatek Sealskin jest wolnostojący
- Ciesz się zakupem: ta seria ma 2-letnią gwarancję
Specyfikacje
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Wysokość | 104 mm |
| Waga | 425 Gram |
| Kolor | Kaszmirowy |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Objętość | 200 ml |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 801126 |
| Kod EAN | 8720605762692 |
Co jest w opakowaniu
- Wolnostojący Kubek na szczoteczki do zębów
Serwis i Gwarancja
2 Lata