Toiletrolhouder
Brix
|Greige
|Artikelnummer: 801122
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Schroeven
Materiaal: Metaal
Breedte: 11,6 cm
Aantal toiletrollen: 2
Productinformatie
Dé blikvanger in je badkamer of toilet, zoals we veel van onze klanten hebben horen zeggen. Daar doen we het voor! Deze toiletrolhouder uit de Brix-serie van Sealskin is van alle gemakken voorzien. Je kunt zowel je toiletrol als je reserverol kwijt. Handig toch? Het bovenste deel gebruik je bovendien als praktisch planchet, ideaal voor bijvoorbeeld je telefoon of een klein accessoire. De kleur greige zorgt voor een zachte, warme uitstraling en laat zich moeiteloos combineren met verschillende interieurstijlen. Tijdloos, subtiel en perfect voor een rustige badkamer. De toiletrolhouder kan eenvoudig gemonteerd worden met de bijgeleverde schroeven.
- On-trend: met de kleur greige creëer je een warme, stijlvolle badkamerlook
- Extra ruimte: je kunt zowel je toiletrol als je reserverol kwijt
- Montagegemak: eenvoudig op te hangen aan de muur met de bijgeleverde schroeven
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 116 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Gewicht | 740 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | Metaal |
| Bevestigingstype | Schroeven |
| Bevestigingsafstand van centrum tot centrum | 75 mm |
| Bevestigingsset inbegrepen | Ja |
| Artikelnummer | 801122 |
| EAN-code | 8720605762654 |
Wat zit er in de verpakking
- Toiletrolhouder dubbel
- Schroeven
- Handleiding
Service & Garantie
2 jaar
Documentatie
Tips:
De houder regelmatig afnemen met een vochtige doek.