Uchwyt na papier toaletowy
Brix
|Kaszmir
|Numer artykułu: 801122
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Śruby
Materiał: Metal
Szerokość: 11,6 cm
Liczba rolek papieru toaletowego: 2
Informacje o produkcie
Niezwykły element przyciągający wzrok w łazience lub toalecie, jak twierdzą nasi klienci. To właśnie to, co nas rano pobudza! Ten uchwyt na papier toaletowy z serii Brix marki Sealskin jest niezwykle praktyczny. Możesz w nim przechowywać zarówno papier toaletowy, jak i zapasowy. Czyż to nie praktyczne? Górna część może również służyć jako praktyczna półka, idealna na telefon lub drobny gadżet. Kolor kaszmirowy nadaje delikatny, ciepły wygląd i z łatwością komponuje się z różnymi stylami wnętrz. Ponadczasowy, subtelny i idealny do spokojnej łazienki. Uchwyt na papier toaletowy można łatwo zamontować za pomocą dołączonych śrub.
- W modzie: stwórz ciepły i stylowy wygląd łazienki dzięki kolorowi kaszmirowy
- Dodatkowa przestrzeń: możesz przechowywać zarówno rolkę papieru toaletowego, jak i rolkę zapasową
- Łatwy montaż: wystarczy powiesić na ścianie za pomocą dołączonych śrub
- Ciesz się zakupem: ta seria ma 2-letnią gwarancję
Specyfikacje
| Szerokość | 116 mm |
| Głębokość | 125 mm |
| Wysokość | 255 mm |
| Waga | 740 Gram |
| Kolor | Kaszmir |
| Materiał | Metal |
| Typ montażu | Śruby |
| Odległość mocowania od środka do środka | 75 mm |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 801122 |
| Kod EAN | 8720605762654 |
Co jest w opakowaniu
- Podwójny uchwyt na papier toaletowy
- Śruby
- Instrukcja
Serwis i Gwarancja
2 Lata
Dokumentacja
Wskazówki:
Należy regularnie czyścić mokrą ściereczką.