Toiletborstel met houder vrijstaand
Bloom
|Greige
|Artikelnummer: 801162
Garantie: 2 jaar
Bevestigingstype: Vrijstaand
Materiaal: ABS
Breedte: 10,4 cm
Productinformatie
Stijl zit soms juist in de details. Met de Sealskin Bloom toiletborstel in greige geef je elke badkamer een warme, moderne uitstraling. Het contrast tussen de glanzende bovenkant en het mat afgewerkte deel geeft Bloom een verfijnde uitstraling, zonder te overheersen. Gemaakt van stevig ABS, prettig in gebruik en eenvoudig schoon te houden. De Sealskin Bloom toiletborstel laat zien hoe mooi praktisch design kan zijn.
- Voor elke stijl: de Bloom serie in greige brengt warmte en rust in elk interieur
- Dagelijks gemak: de toiletborstel is altijd netjes opgeborgen en binnen handbereik
- Design: mat en glans gecombineerd voor een moderne uitstraling
- Stevig: gemaakt van sterk plastic
- Geen klusdilemma: berg je hamer en spijkers op want dit Sealskin accessoire is vrijstaand
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 104 mm |
| Diepte | 104 mm |
| Hoogte | 370 mm |
| Gewicht | 354 Gram |
| Kleur | Greige |
| Materiaal | ABS |
| Bevestigingstype | Vrijstaand |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 801162 |
| EAN-code | 8720605763057 |
Wat zit er in de verpakking
- Toiletborstel met houder vrijstaand
Service & Garantie
2 jaar
Documentatie
Tips:
Voorkom dat er water blijft staan in de houder en spoel deze geregeld uit met chloor voor een goede hygiëne.