Dywanik toaletowy Cosima
Cosima
|Czarny
|Numer artykułu: 800884
Gwarancja: 2 Lata
Materiał: 100% Poliester, Elastomer termoplastyczny (TPE)
Szerokość: 57,5 cm
Informacje o produkcie
Specyfikacje
| Szerokość | 575 mm |
| Głębokość | 605 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Waga | 587 Gram |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | 100% Poliester, Elastomer termoplastyczny (TPE) |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 800884 |
| Kod EAN | 8720605759562 |
Co jest w opakowaniu
- Toalettmatte 57x60 cm
Serwis i Gwarancja
2 Lata