Dywanik toaletowy Cosima
Cosima
|Zielony
|Numer artykułu: 800634
Gwarancja: 2 Lata
Materiał: 100% Poliester, Elastomer termoplastyczny (TPE)
Szerokość: 57,5 cm
Informacje o produkcie
Dodaj odrobinę komfortu do swojej łazienki dzięki dywanikowi toaletowemu Sealskin Cosima. Dywanik wykonany jest w 100% z poliestru z recyklingu i jest zaskakująco miękki, co daje wspaniałe uczucie pod stopami, gdy korzystasz z toalety. Oprócz komfortu, dywanik 57x60 cm jest również bardzo praktyczny w użyciu! Dywanik toaletowy pozostaje stabilnie na swoim miejscu, jest chłonny i łatwo go wyczyścić w pralce. Brzmi dobrze, prawda? Zielony kolor dywanika Cosima nadaje Twojej łazience odrobinę oazy i spokoju.
- Materiał: ten dywanik toaletowy jest wykonany w 100% z recyklingowanego mikrowłókna poliestru
- Modnie i funkcjonalnie: dywanik łazienkowy nie tylko dobrze wygląda, ale jest też wysoce absorbujący i nie przesuwa się
- Z myślą o Tobie: dywanik można prać w pralce bez obaw o kolor i kształt
- Warto wiedzieć: ten dywanik posiada antypoślizgowy spód. Powłoka antypoślizgowa może się zniszczyć, jeśli używane jest podgrzewanie podłogowe
- Ciesz się swoim zakupem: ta seria objęta się 2-letnią gwarancją
Specyfikacje
| Szerokość | 575 mm |
| Głębokość | 605 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Waga | 587 Gram |
| Kolor | Zielony |
| Materiał | 100% Poliester, Elastomer termoplastyczny (TPE) |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 800634 |
| Kod EAN | 8720605753447 |
Co jest w opakowaniu
- Toalettmatte 57x60 cm
Serwis i Gwarancja
2 Lata