Mydelniczka wolnostojący
Mind
|Kaszmirowy
|Numer artykułu: 801127
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Wolnostojący
Materiał: Drewno
Szerokość: 13 cm
Informacje o produkcie
Wprowadź do swojego domu odrobinę spokoju i natury dzięki tej kaszmirowej mydelniczce z serii Sealskin Mind. Delikatne, zaokrąglone kształty i ciepły kaszmirowy odcień tworzą harmonijny wygląd, który idealnie pasuje do nowoczesnej lub naturalnej łazienki. Subtelne detale nadają mydelniczce stylowy i ponadczasowy wygląd, a jednocześnie są praktyczne w codziennym użytkowaniu. Mały dodatek o wielkiej sile: Sealskin Mind pozwala na subtelny akcent, który dopełni Twoją łazienkę.
- Nadaj swojej łazience styl Sealskin: Mind to współczesny i stylowy styl
- Ułatwiamy Ci to: dzięki żebrowanej powierzchni mydło pozostaje na swoim miejscu, a zdejmowana pokrywa zapewnia szybkie czyszczenie
- Dla każdego stylu: seria Mind dostępna w trzech nowoczesnych kolorach
- Ciesz się zakupem: ta seria ma 2-letnią gwarancję
Specyfikacje
| Szerokość | 130 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Wysokość | 24 mm |
| Waga | 246 Gram |
| Kolor | Kaszmirowy |
| Materiał | Drewno |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 801127 |
| Kod EAN | 8720605762708 |
Co jest w opakowaniu
- Mydelniczka
Serwis i Gwarancja
2 Lata