Toiletmat Cosima
Cosima
|Zwart
|Artikelnummer: 800884
Garantie: 2 jaar
Materiaal: 100% Polyester, Thermoplastisch elastomeer (TPE)
Breedte: 57,5 cm
Productinformatie
Voeg een vleugje comfort toe aan je badkamer met de Sealskin Cosima toiletmat. De mat is gemaakt van 100% gerecycled polyester en is verrassend zacht wat een heerlijk gevoel geeft onder je voeten wanneer je het toilet gebruikt. Naast comfort is de 57x60 cm mat ook erg handig in gebruik! Zo blijft de toiletmat stevig op zijn plek liggen, is deze water absorberend en reinig je hem eenvoudig in de wasmachine. Klinkt goed, toch? De zwarte kleur oogt stoer en tijdloos en dat maakt de Cosima badmat een goede keuze voor elke badkamerstijl.
- Materiaal: deze toiletmat is gemaakt van 100% gerecycled microvezel polyester
- On-trend maar ook functioneel: de toiletmat ziet er niet alleen geweldig uit maar neemt het water goed op en ligt stevig op de grond
- We denken aan je: deze mat is machinewasbaar en behoudt zijn kleur en vorm
- Goed om te weten: deze mat is voorzien van een antislip onderkant. Antislip kan beschadigen bij het gebruik van vloerverwarming
- Geniet van je aankoop: deze serie heeft 2 jaar garantie
Specificaties
| Breedte | 575 mm |
| Diepte | 605 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Gewicht | 587 Gram |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | 100% Polyester, Thermoplastisch elastomeer (TPE) |
| Bevestigingsset inbegrepen | Nee |
| Artikelnummer | 800884 |
| EAN-code | 8720605759562 |
Wat zit er in de verpakking
- Toiletmat 57x60 cm
Service & Garantie
2 jaar