Kubek na szczoteczkę wolnostojący
Bloom
|Kaszmir
|Numer artykułu: 801164
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Wolnostojący
Objętość: 350 ml
Materiał: ABS
Szerokość: 7,6 cm
Informacje o produkcie
Szukasz stylowego akcentu do swojej umywalki? Kubek na szczoteczki do zębów Sealskin Bloom to strzał w dziesiątkę! Dzięki modnemu, kaszmirowemu kolorowi z łatwością dodasz ciepłej atmosfery każdej łazience. Atrakcyjny wygląd i praktyczność: schludnie przechowuj szczoteczki do zębów, pędzle do makijażu i golenia. Kubek na szczoteczki do zębów Bloom to stylowe miejsce do przechowywania szczoteczki do zębów na umywalce każdego dnia.
- Do każdego stylu: seria Bloom w kolorze kaszmirowym wnosi ciepło i spokój do każdego wnętrza
- Porządek: wszystko pod ręką, a umywalka pozostaje czysta i uporządkowana
- Codzienna wygoda: zapobiega gromadzeniu się resztek pasty do zębów i makijażu w umywalce
- Wytrzymały: wykonany z mocnego plastiku
- Ciesz się zakupem: ta seria ma 2-letnią gwarancję
Specyfikacje
| Szerokość | 76 mm |
| Głębokość | 76 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Waga | 104 Gram |
| Kolor | Kaszmir |
| Materiał | ABS |
| Typ montażu | Wolnostojący |
| Objętość | 350 ml |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 801164 |
| Kod EAN | 8720605763071 |
Co jest w opakowaniu
- Wolnostojący kubek na szczoteczki do zębów
Serwis i Gwarancja
2 Lata
Dokumentacja
Wskazówki:
Kubek należy regularnie czyścić wilgotną ściereczką.