#INT. I AM SWZW90ZWT-A10(S)
IAM
|black
|Numer artykułu: IK180906195100
Gwarancja: 5 Lata
Typ montażu: Floor mounting, Shower tray mounting
Materiał: Safety glass
Szerokość: 88 cm
Informacje o produkcie
Specyfikacje
| Szerokość | 880 mm |
| Głębokość | 880 mm |
| Wysokość | 2000 mm |
| Waga | 0 Gram |
| Kolor | matt black |
| Materiał | Safety glass |
| Typ montażu | Floor mounting, Shower tray mounting |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | IK180906195100 |
| Kod EAN | 8719401355450 |
Co jest w opakowaniu
Serwis i Gwarancja
5 Lata