Mata antypoślizgowa Nora
Nora
|Czarny
|Numer artykułu: 800650
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Ssanie
Materiał: Polipropylen (PP), Elastomer termoplastyczny (TPE)
Wymiary: 39 x 69 cm
Informacje o produkcie
Czy ta piękna płytka w twojej łazience jest jednak trochę za śliska? Stwórz bezpieczną łazienkę z antypoślizgowym dywanikiem łazienkowym Nora. Trendy na listwy i reliefy, które coraz częściej widzisz w swoim wnętrzu, również pojawiają się w tej macie, czyniąc ją całkowicie zgodną ze stylem Japandi. Stylowy design w czarnym kolorze sprawia, że ta mata antypoślizgowa pasuje do każdej łazienki. Mata 39x69 cm zapewnia wystarczającą powierzchnię antypoślizgową przy umywalce lub w wannie.
- Wiemy, co jest dla Ciebie ważne: dodatkowe bezpieczeństwo i komfort w łazience
- Trwałe: wykonane w 100% z recyklingowanego PP i recyklingowanego TPE
- Materiał: wykonane w 100% z recyklingowanego PP i recyklingowanego TPE
- Pozostaje stabilnie na swoim miejscu dzięki przyssawkom na spodzie
- Stabilne umieszczenie: do umieszczenia na płaskich powierzchniach, takich jak wanna
- Ciesz się zakupem: ta mata bezpieczeństwa ma 2 lata gwarancji
Specyfikacje
| Szerokość | 390 mm |
| Głębokość | 690 mm |
| Wysokość | 6 mm |
| Waga | 840 Gram |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Polipropylen (PP), Elastomer termoplastyczny (TPE) |
| Typ montażu | Ssanie |
| Zestaw montażowy w zestawie | Nie |
| Numer artykułu | 800650 |
| Kod EAN | 8720605753706 |
Co jest w opakowaniu
- Antypoślizgowy dywanik łazienkowy 39x69 cm
Serwis i Gwarancja
2 Lata