Mata antypoślizgowa Ribb
Ribb
|Biały
|Numer artykułu: 800623
Gwarancja: 2 Lata
Typ montażu: Ssanie
Materiał: 100% Guma, ABS, Poliwęglan (PC)
Wymiary: 40 x 70 cm
Informacje o produkcie
Powitaj bezpieczną łazienkę z antypoślizgową matą do wanny Ribb! Ta mata zapewnia nie tylko bezpieczeństwo w łazience, ale również wygodę. Praktyczny hak sprawia, że matę można łatwo powiesić do wyschnięcia. Wygodne! Dzięki białemu wykończeniu ta mata pasuje do każdej łazienki. Mocne przyssawki na spodzie zapewniają dodatkową stabilność. Na co jeszcze czekasz? Wybierz antypoślizgowy dywanik łazienkowy Ribb 40x70 cm i postaw na bezpieczeństwo.
- Wiemy, co jest dla Ciebie ważne: dodatkowe bezpieczeństwo i komfort w łazience
- 2w1: z tą matą dostarczany jest również czarny hak z przyssawką; bez wiercenia możesz zawsze ładnie powiesić matę
- Wygodne: Wygodne: można powiesić na otworze, aby dobrze wyschła po kąpieli, dzięki czemu mata pozostaje świeża
- Łatwe do utrzymania w czystości: woda zawsze spływa przez otwory
- Bierzemy pod uwagę Twoje potrzeby: tę matę można prać w pralce
- Stabilne umieszczenie: do umieszczenia na płaskich powierzchniach, takich jak wanna
- Dobry chwyt: przyssawki utrzymują matę na miejscu
- Wykonane z solidnej gumy: zapewnia komfortowe uczucie dla stóp
- Ciesz się zakupem: ta mata bezpieczeństwa ma 2 lata gwarancji
Specyfikacje
| Szerokość | 400 mm |
| Głębokość | 700 mm |
| Wysokość | 4 mm |
| Waga | 860 Gram |
| Kolor | Biały |
| Materiał | 100% Guma, ABS, Poliwęglan (PC) |
| Typ montażu | Ssanie |
| Zestaw montażowy w zestawie | Tak |
| Numer artykułu | 800623 |
| Kod EAN | 8720605753331 |
Co jest w opakowaniu
- Antypoślizgowy dywanik łazienkowy 40x70 cm
- Haczyk z przyssawką
Serwis i Gwarancja
2 Lata